Musel znovu pod kudlu

Herec a bývalý kalifornský guvernér Arnold Schwarzenegger (73) podstoupil už třetí operaci srdce. Tentokrát se jednalo o výměnu aortální chlopně.

Také vás může zajímat ...

Po zákroku se bývalý svalovec, který má své kořeny v Rakousku prý cítí skvěle. Svoje fanoušky o tom informoval na svém profilu na sociální síti, kde také veřejně poděkoval veškerému personálu, který ho měl na starosti.

„Cítím se fantasticky a už jsem se byl dokonce projít v ulicích Clevelandu a obdivoval krásné sochy. Děkuji každému doktorovi a sestřičce, kteří o mě pečovali,“ napsal Schwarzenegger, který se už těší na návrat do běžného života.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama