Musela radikálně zakročit! Proč?

Madla lásky rozhodně nejsou nic pro Mahulenu Bočanovou (53). Tvrdí, že za poslední měsíce ztloustla tolik, že už se na sebe nemohla ani podívat do zrcadla.

Někdy jsou její názory hodně radikální

Také vás může zajímat ...

A tak se rozhodla podstoupit liposukci, aby zase vypadala k světu a kolegové a přátelé se jí nesmáli, že je z ní baculka. Není to však její první a zřejmě ani poslední chirurgický zákrok.

Už v minulosti ji trápila povislá oční víčka, kvůli kterým vypadala hodně unaveně, a tak si přebytečnou kůži nechala odstranit. V jejím věku už je, jak sama říká, potřeba o sebe dbát víc než kdy dřív.

Váha je pro ni velký strašák

Mnohé ovšem pohoršila tvrzením, že nechápe, jak někdo přebytečnému tuku na bocích může říkat právě madla lásky. Mahulena to považuje za velmi nechutné. Ne každý se však s jejím názorem ztotožnil.

Někomu naopak pár kilo navíc připadá sexy. Bočanová je však v tomto názoru velmi striktní a jakýkoli gram tuků navíc pro ni znamená strašáka, se kterým musí okamžitě zatočit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...