Musela se ponížit kvůli penězům

Zpěvačka Bára Basiková (57), známá ze soutěže Tvoje tvář má známý hlas, není z těch, kdo by myslel na zadní vrátka. Je s podivem, že až dosud tahle strategie matce tří dětí vycházela.

Šetřivá nikdy nebyla

Také vás může zajímat ...

Jenže teď jí její lehkovážnost doběhla. Kvůli pandemii přišla, stejně jako velká část umělců o své příjmy. Na rozdíl od ostatních nemohla Basiková sáhnout do úspor, protože si nikdy žádně nevytvořila.

Aby neskončila na ulici, musela poprosit o pomoc své dvě dcery, dvojčata Annu (28) a Marii (28). Mladé ženy se naštěstí na rozdíl od matky chovají zodpovědněji a šetří. Mohly jí tak pomoci.

Pro peníze bude dělat klidně blbost

To ale není jediný případ, kdy musela Basiková kvůli penězům jak se říká „srazit paty”. Zřejmě aby zalepila díry ve svém rozpočtu, rozhodla se Basiková napotřetí přijmout nabídku na účinkování ve Tváři A to i přesto, co o tom formátu dříve prohlašovala.

„No, prostě mě to moc nenadchlo, přišlo mi to hodně zvláštní a upřímně tak trochu jako blbost. Navíc jsem stejně neměla čas se něčeho takového účastnit, takže nebylo moc co řešit,” neskrývala dříve svoje opovržení. Jenže peníze nesmrdí a tak teď na pořad Bára pěje samou chválu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...