Musela se vzdát svých dětí!

Velmi smutný Štědrý den prožila letos zpěvačka Lucie Vondráčková, která ho měla strávit bez svých synů (9) a (5). Jakou zvolila náhradní společnost?

Její syny měl poprvé otec a ona musela Štědrý den strávit leda s ostatním přibuzenstvem. Lucie Vondráčková měla podle dohody odevzdat své dva kluky jejich otci Tomáši Plekancovi (38). Ten žije se snoubenkou Lucií Šafářovou (33), s níž má dceru Leontýnku (1).

Také vás může zajímat ...

„Někdo se mě ptal, jestli budu na Štědrý den s klukama, ale my to máme s Tomášem rozdělené. Každý rok to máme jinak. A letos, protože slavíme Štědrý den i Santu, tak já měla Santu,“ vysvětlovala zpěvačka, jak zní dohoda mezi ní a bývalým mužem. Dárky dětem nosil Santa, když ještě žili v Kanadě, a tuto tradici si s sebou dovezli i do Čech.

Lucie se tak nejspíš snáze vyrovnává se skutečností, že ob rok si neužívá českého Ježíška s dětmi. Zpěvačka si všechno ale trochu zkomplikovala tím, že má odpor k moderním technologiím a kluci z toho důvodu nevlastní mobilní telefony. Když si s nimi chce popovídat, musí volat Plekancovi.

Zatímco jiné mámy by proplakaly večer, Lucie se zdála být zcela vyrovnaná.

O projevy lítosti moc nestála. Je to snad tím, že ve skutečnosti tak úplně sama nebyla? Dělal jí společnost nový partner, který ji dokázal rozptýlit, aby tolik nemyslela na fakt, že nemůže být s dětmi?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama