Musela si půjčit peníze od dcer!

Podle mínění veřejnosti má většina veličin našeho šoubyznysu nastřádán „pod cihlou“ pořádný balík a s chudobou se setká tak leda ve filmu.

Že ale životní situace nezpochybnitelné hvězdy nemusí být zdaleka růžová, o tom svědčí případ zpěvačky Báry Basikové (57).

Také vás může zajímat ...

Tu připravila karanténa o nadějný romantický vztah a ještě ke všemu jí se zákazem koncertování před živým publikem prakticky vyschly příjmy.

Bohémská zpěvačka na zadní kolečka nemyslí

„Já jsem upřímně člověk, který když peníze má, tak si je užívá, rozdává, prostě žije,“ vysvětlila Bára svoji investiční strategii. Její dvojčata Anna (28)a Marie (28) naštěstí sáhly do úspor a umožnili milující matce finančně přežít.

Pak se už konečně rozjel pořad Tvoje tvář má známý hlas, kde předtím Basiková dvakrát účast odmítla, a honoráře oživily prázdnotu na jejím účtu.

Takže si zpěvačka může užít pěveckou soutěž bez starostí i s kamarády Jitkou Čvančarovou (42)a Bořkem Slezáčkem (53).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...