Musela zasáhnout právnička

Už několik dní je bývalý fotbalista Tomáš Řepka (46) venku z vězení. Pár dní po propuštění si však znovu neodpustil nehezká slova na adresu své bývalé manželky Vlaďky Erbové (38). V jednom rozhovoru totiž Tomáš své bývalé ženě pohrozil.

On si prý totiž pro jejich společného syna Markuse (8) může přijet kdykoli se mu zachce. Žádné její podmínky nepřijímá a přijede si pro něj, s kým chce a kdy chce. Vladimíra s odpovědí dlouho neotálela a nechala za sebe promluvit rovnou svoji právničku.

Také vás může zajímat ...

„V právním zastoupení paní Řepkové Bahenské sděluji, že nezletilý syn je svěřen do výlučné péče mé klientky,“ pronesla jasně. Řepka se však neplánuje vzdát a ten, kdo si myslel, že už je válečná sekyra dávno zakopaná, byl na omylu. Teprve teď nejspíš začnou ty největší rozpora a je otázka, kdo z nich vyjde jako vítěz. Tomáš by se však měl mít na pozoru, protože je stále v podmínce.

Stačí mu tedy jeden jediný prohřešek a mohl by se vrátit zpátky za mříže.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...