Museli se opět rozloučit

Už je znovu sama. Herečka Veronika Žilková (59) se před několika dny musela rozloučit se svým manželem Martinem Stropnickým (64).

Ani jednoho jejich odloučení nebaví a budou muset asi zakročit

Také vás může zajímat ...

Ten s ní a její rodinou sice strávil vánoční svátky, ale pár dní po Novém roce se opět vrátil zpátky do Izraele, kde pracuje jako velvyslanec.

Veronika ho doprovodila až na letiště a pak se sama a smutná vrátila domů. Jak dlouho ji bude manželství na dálku bavit?

Ona odešla od něj

Veronika si stěžuje na to, že manžela nemá u sebe, ale na druhou stranu to byla ona, kdo dal přednost své rodině. Nějakou dobu totiž s Martinem v Izraeli žila, ale vrátila se do Čech kvůli koronavirové situaci.

Bála se o své nejbližší a chtěla jim být nablízku. To teď sice je, její manželství se však pomalu, ale jistě hroutí.

Jejich vztah není poslední dobou zrovna ukázkový

I Stropnického už to údajně přestává bavit a je tak jenom otázka času, kdy dojdou manželé k nějakému radikálnímu řešení. Buď společně najdou kompromis, nebo půjdou jednoduše od sebe.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama