Musí držet hladovku kvůli herecké roli

Jeden z nejpopulárnějších českých herců Miroslav Donutil (67), bude muset shodit mnoho kil kvůli nové roli. Donutil má představovat bývalého československého politika Gustava Husáka (†78) v připravovaném filmu Muž, který stál v cestě.

Když ale tuto prestižní nabídku přijímal, ještě netušil, co po něm bude režisér Ivan Fíla (61) požadovat. Herec bude muset minimálně šest měsíců držet drastickou hladovku, aby zhubl do vychrtlého Husáka.

Také vás může zajímat ...

Přeci jenom Donutilovi už pomalu, ale jistě táhne na sedmdesát let a otázkou je, zda si tím nějak zásadně nepochroumá své zdraví. Pozitivním přínosem ale bude vysoký plat a také prestiž, kterou si za tuto oběť vyslouží.

Určitě také zavzpomíná na chvíle z této éry, kterou si prý dobře vybavuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama