Musí ho podepírat!

NNa zpěváka Karla Gotta (79) je toho v poslední době příliš. Snesla se na něj vlna kritiky kvůli údajnému přijetí nabídky na vystoupení na festivalu Rok české kultury v Lipsku, kde by jako normalizační zpěvák neměl od fanoušků kladné ohlasy.

Podle Gotta ale údajně tuto nabídku nikdy nepřijal, a proto mu drsné pomluvy pouze škodí a na omluvu stále čeká. Kvůli psychickým problémům se ovšem začíná horšit i jeho fyzický stav. Gott, který ještě do nedávna působil svěže a energicky, je nyní závislý na své ženě Ivaně Gottové (42), která ho musí dokonce podepírat! Na události Ať žije Forman!

v paláci Žofín mu společně s Gottovou pomáhala také vnučka zesnulého režiséra Miloše Formana (†86), Josefína.

Také vás může zajímat ...

Obě ženy ho musely doslova vytáhnout do schodů. Nezbývá než doufat, že si Gott uvědomí svůj věk a zvolní tempo, jinak by mohl také brzy zkolabovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...