Musí ho podepírat!

NNa zpěváka Karla Gotta (79) je toho v poslední době příliš. Snesla se na něj vlna kritiky kvůli údajnému přijetí nabídky na vystoupení na festivalu Rok české kultury v Lipsku, kde by jako normalizační zpěvák neměl od fanoušků kladné ohlasy.

Podle Gotta ale údajně tuto nabídku nikdy nepřijal, a proto mu drsné pomluvy pouze škodí a na omluvu stále čeká. Kvůli psychickým problémům se ovšem začíná horšit i jeho fyzický stav. Gott, který ještě do nedávna působil svěže a energicky, je nyní závislý na své ženě Ivaně Gottové (42), která ho musí dokonce podepírat! Na události Ať žije Forman!

Také vás může zajímat ...

v paláci Žofín mu společně s Gottovou pomáhala také vnučka zesnulého režiséra Miloše Formana (†86), Josefína.

Obě ženy ho musely doslova vytáhnout do schodů. Nezbývá než doufat, že si Gott uvědomí svůj věk a zvolní tempo, jinak by mohl také brzy zkolabovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...