Musí ještě hodně posílit prsa

Že Lucie Bílá (53) svého svalovce Radka Filipiho (36) miluje skoro stejně jako svoji práci, to už víme. Že už asi tři roky váhá, jestli si ho má vzít, ač ji xkrát požádal o ruku, to je taky jasné. Desítky zamilovaných ťuťu a ňuňu fotek a videí všechny přesvědčují, jak úžasný je jejich vztah.

Radek ji dokonce má kdesi mezi těmi svaly i vytetovanou. Naposledy prý přidal nápis, že je to navěky. To ale ještě Hanka Zaňáková alias Lucie netušila, koho že to doma opravdu má. Její přítel se totiž probojoval na mistrovství světa v benchpressu.

Také vás může zajímat ...

To si lehnete na lavici, nad vás naloží činku a vy se ji snažíte vytlačit nad prsa. Radek tedy vytlačil 180 kg. „Ten můj kluk na to mistrovství jede! Bude reprezentovat naši zemi a sám sebe. Jsem na něj moc pyšná. Přála bych mu, aby se na tu bednu dostal,“ hlásila Bílá nadšeně ve videu přímo z posilovny. Bednou myslí stupně vítězů.

Vzhledem k tomu, že světový rekord v této disciplíně je 487,6 kilo, budou muset ještě v Otvovicích prsa přece jenom ještě trochu posílit.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...