Musí mít vždycky poslední slovo?

SAŠA RAŠILOV (48) přivítal s manželkou LUDMILOU (35) na svĕt další dceru. A radost mu nekazí ani fakt, že už mu táhne na padesát. Právĕ naopak. Ženy po nĕm šílí víc než kdy dřív.

Jako herec je žádaný nejen režiséry, ale především ženami. Saša Rašilov (48) ze seriálu Sestřičky Modrý kód se před několika týdny stal čtyřnásobným tatínkem. Jeho manželka Ludmila Rašilovová (34) mu porodila dceru Emílii, ale na rodinnou idylku to příliš nevypadá.

Také vás může zajímat ...

I když je Saša táta od rodiny, ženy z něj jdou stále do kolen a on si jejich zájem patřičně užívá. Není tedy divu, že je to Ludmile proti srsti. Ona by měla svého manžela nejradši jen pro sebe.

Když se ale na něj upínají pohledy cizích žen a je vidět, jak ho to těší, jak se asi Lída musí cítit? Rašilov je však známá osobnost, a kam přijde, tam prostě vyvolá rozruch. S tím se bohužel musí počítat. Jinak tomu nebylo ani v den, kdy jeho žena ležela na porodním sále.

Moc si ho chválily

On tam přijel, aby svou ženu podpořil, ale sestřičky v nemocnici se s ním pořád chtěly dávat do řeči. Dělaly si z něj legraci, že jako seriálový doktor by sám měl vědět, jak porod postupuje, a podobně. Saša se to snažil brát s nadhledem a zasmál se tomu.

Jeho ženě ale asi nebylo příliš komfortní, když musela během porodu poslouchat, jak sestřičky flirtují s jejím mužem. Nakonec se ale radovala ze zdravé dcerky a všechno nechala pro tentokrát plavat.

Bojí se projevit svůj názor?

Sašovi zájem žen ale zřejmě lichotí. Který muž by před padesátkou nechtěl být pořád takhle v kurzu? Proč mu ale Ludmila neřekne, jak to vnímá ona? Doposud ho chválila, kudy chodila. Všem ho vykreslovala jako dokonalého muže, ale jak se zdá, skutečnost je pravděpodobně jiná.

Možná tím chtěla zakrýt problémy, které v manželství mají. Když například Saša přiznal, že mu dělá potíže přebalovat malou Emílii, jeho manželka to úplně vyvrátila.

„On fakt zvládá všechno. Říkal, že se vyhýbal přebalování, ale ne, všechno je v pohodě. Máme to vyrovnané. Pomáhá mi hodně, je to bezva,“ pronesla optimisticky. Působí to, jako kdyby o svém muži nemohla říct křivého slova, jinak by byl oheň na střeše.

Saša zřejmě vládne doma pevnou rukou, ale Ludmila už to asi dlouho snášet nebude. Rašilovovi navíc nehraje do karet ani jeho minulost. Svou bývalou manželku, Vandu Hybnerovou (52) totiž údajně podváděl s podnikatelkou Věrou Miťkovou (39).

Milenka s ním brzy vyběhla

Opustil kvůli ní nejen Vandu, ale i své dvě dcery Antonii (22) a Josefínu (26). Po pár měsících byl ale s románkem konec. Věra totiž Sašu vyměnila za izraelského obchodníka Michu Leinwanda (46), za kterého se poté i vdala.

Tehdy Rašilov litoval, že kvůli lásce, která trvala jen pár měsíců, opustil ženu a děti. Bohužel už to nešlo vrátit zpátky. Jeho současná manželka Ludmila o tom samozřejmě ví a v posledních měsících jí to má dělat velké starosti.

Když Rašilov dokázal podvést Hybnerovou, se kterou byl dvaadvacet let, začíná se možná bát, aby stejný scénář nečekal i na ni. Saša rozvodu s Vandou dlouho litoval a vyčítal si, že se nechal svést chvilkovou vášní. Vanda se Sašou se seznámili se už na vysoké škole a od té doby byli nerozluční.

Vidí v ní konkurenci?

Pak se ale objevila Sašova milenka a jejich manželství se zbortilo. Tehdy se měl herec dokonce snažit Hybnerovou získat zpět, ale ona už byla zadaná. Se svou bývalou se ale dodnes občas stýká, především kvůli dcerám.

Nedávno měla starší Josefína svatbu, kde se oba znovu setkali. Mohla by snad Ludmila na Sašovu bývalou ženu žárlit?

Přece jen, strávili spolu mnoho let a některé city a vzpomínky zkrátka nelze vymazat z paměti, natož ze srdce. Ludmila už je asi ze všech těch žen, které se kolem jejího muže motají, unavená. Konkurenci už asi vidí snad úplně všude.

Dochází jí trpělivost?

Ludmila si zřejmě ještě stále nezvykla na to, jak je její muž obletovaný a žádaný. Vychvalují ho nejen fanynky a úplně neznámé ženy, ale také jeho kolegyně z natáčení. Například herečka Sabina Laurinová (48), která hraje v Sestřičkách Modrý kód jeho manželku.

Saša se se Sabinou stýká téměř denně kvůli natáčení, do toho se vídá se svou exmanželkou a denně potká desítky svých fanynek. Ludmila je mezitím doma a stará se o domácnost. Saša na tom ale očividně nevidí nic špatného. Bude Lída stále jen vyčkávat a tajně doufat, že se to jednoho dne změní, nebo už se mu konečně vzepře?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama