Pachatele přepadení nevypátrali

Od napadení moderátora a herce ze seriálu Slunečná Vladimíra Polívky (31) uběhlo už více než sedm měsíců. Ten tehdy policii uvedl, že ho nad ránem při odchodu z restaurace napadla banda mužů.

Údajně ho zmlátili a okradli. Policie se tím samozřejmě okamžitě začala zabývat, ale ani za několik měsíců nedokázali vypátrat zmíněnou skupinku mužů, kteří měli Polívku napadnout.

Také vás může zajímat ...

Jak to celé ve skutečnosti bylo? Detektivové začínají zvažovat i možnost, že si to herec vlastně celé vymyslel. Možná se opil, spadl ze schodů nebo se také mohlo stát cokoli jiného.

Je to celé smyšlené?

Neexistují totiž žádné kamerové záběry, které by napadení zachytily, neexistují ani žádní svědci, zkrátka nic. Proč by si ale moderátor napadení vymýšlel?

V té době měl nasmlouvanou spoustu pracovních projektů, včetně moderování pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Nehodilo by se mu mít oplétačky s vedením a třeba platit pokutu za zdržování natáčení. Vladimír také utrpěl otřes mozku, a proto mohl mít vše popletené.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama