Musí rozprodat celý svůj majetek?

Jak o sobě sama říká, není člověkem, kterému by stačila studánka nebo rybník, ale chce rovnou moře. Zpěvačka Lucie Bílá (54) prý potřebuje prostor, pořád někam směřovat a mít plány.

Teď jde jen o to, zda všechny své projekty vzhledem k nepříznivé situaci finančně zvládne. Je na ní totiž závislý velký tým lidí, a především její nejbližší, prakticky celá její rodina. Nebude se muset nakonec části svého majetku vzdát?

Také vás může zajímat ...
Petr Kratochvíl (65)

Divadlo je černá díra!

Všechny zaskočila už tím, když si na začátku divadelní sezony zrekonstruovala divadlo Ta Fantastika, které vlastní s bývalým partnerem Petrem Kratochvílem (69), a hrdě a majetnicky si je přejmenovala na Divadlo Lucie Bílé.

Také v něm měla být hlavní hvězdou. Ředitelem je její bratr a i ostatní profese pokryli členové rodiny. Jenže divadla jsou zavřená, takže prostředky se nevrací a divadlo nevydělává. Nájem je astronomický, a tak doufá, že najde pochopení u majitele budovy, který jim nájem sníží.

„Péťa Kratochvíl má obrovský úkol přesvědčit společnost, která dům vlastní, aby nám snížili nájem,“ přiznává. Ten je sebevražedný. A tak je zatím její rodinné divadlo jen černá díra na peníze.

Přidává peníze?

Naštěstí je Lucie nejen skvělá zpěvačka, ale i schopná podnikatelka. Vlastní ještě kulturní dům s hospodou v Otvovicích, který teď nevydělává. Zbyla jí tak jen výroba šperků, z jejichž prodeje doposud přispívala na charitu.

Ale i díky tomuto příjmu se teď o ni její lidé mohou opřít. A tak se zdá, že na charitu asi moc peněz nezbude. „Jak dlouho se to dá vydržet, nevím, ale zatím jsem nedávala zaměstnancům míň, naopak jsem jim přidala,“ tvrdí Bílá s tím, že všichni strašně pracují.

Rozhodně je na tom nejlépe přítel Bílé Radek Filipi (37). Ten má jedinou starost – starat se, aby byla Bílá spokojená, a jeho pozice se tak zdá poměrně neotřesitelná a dobře zajištěná. Stačí, aby ji miloval.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama