Musí snášet posměch svých blízkých

Herečka Eva Holubová (61), momentálně hrající v seriálu Slunečná velmi lpí na svojí rodině a přátelích.

Právě od nich ale musí dlouhodobě snášet ponížení. Důvodem, proč se jí nejbližší posmívají je její kuchařské umění. Přesněji řečeno to, že Eva žádná velká kuchařka není.

Také vás může zajímat ...

Sama se to snaží zlehčovat a vtipkuje, že horší než ona jsou v kuchyni už jen její přátele Jan Kraus (67) a Ivana Chýlková (57), o kterých je známé, že nevaří v podstatě vůbec. Z dalších slov je ale patrné, že jí tohle špičkování ale zasahuje na velmi místě.

Netají se tím, že jako hospodyně za moc nestojí.

„Není příjemné, když se nad tím, co uvaříš ostatní ofrňují nebo když ti říkají – co to tady prasíš,” posteskla si Eva na svém profilu na sociální síti. A jedním dechem dodává, že se proto naučila svoji pomoc v kuchyni nikomu nenabízet a radši si sedne s cigaretou a všechno nechá na ostatních.

Tím si prý ale zase koleduje o to, že si o ní přátelé myslí, že je líná. Přitom by prý hrozně ráda zažívala pocit pospolitosti při přípravě jídla, u kterého si s blízkými ráda povídá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama