Musí v Ordinaci skončit kvůli dalšímu dítěti

Ještě nedávno se hvězda Ordinace v růžové zahradě, slovenská herečka Andrea Růžičková (35) prohlašovala se svým prvním potomkem za profesionální matku a ejhle, na cestě je už druhý.

Andrea oznámila, že opět čekají miminko a doprovodila to milou fotkou rostoucího bříška. „Hle, malý človíček, co ve mně přebývá. Z lásky roste a možná už o něčem sní. A my jen prosíme Tě Pane, přiveď k nám dítě zdravé. Amen.“ Andrea totiž pochází z katolické rodiny.

Také vás může zajímat ...

Kdo zpochybňoval její vztah s manželem, hudebníkem Mikolášem Růžičkou (38), dostal tak pádnou odpověď. Už první miminko jejich vztah upevnilo. Také produkce seriálu Ordinace herečce vycházela vstříc s půldenními natáčecími dny, aby stačila péči o dnes už dvouletého Tobiáše.

V Ordinaci hrála minule až do osmého měsíce těhotenství, čehož scénáristé dokonce šikovně využili. Andrea i teď počítá s tím, že ještě na podzim bude točit, a pak její důležitá postava Mariky holt zase na čas někam odjede.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...