Musí živit ještě syna?

Nedávno si postěžoval, že našetřených peněz bohužel moc nemá. Teď to ale vypadá, že má Martin Dejdar (55) další problém, o kterém se mu nejspíš zrovna dvakrát mluvit nechtělo.

Herec musí řešit další problémy

Také vás může zajímat ...

Herec totiž přiznal, že vůbec neví, co bude s jeho synem Matějem (21). Ten měl před sebou zářnou hokejovou kariéru, jenže Matěj se koncem loňského roku zranil a je tak dost možné, že bude muset milovaného sportu defi nitivně nechat.

Nemůže pracovat?

A vzhledem k tomu, že se jednalo o těžší úraz, vypadá to, že syn ani není momentálně schopný vydělávat. Jak chce ale herec uživit tak početnou rodinu?

Vypadá to, že je i po všem, co se v poslední době odehrálo, čekají hodně krušné časy. Doufejme ale, že jejich situace nakonec nezajde tak daleko, že by se Martin mohl zase zadlužit! To už tu totiž jednou bylo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...