Muž Bittnerové utekl do lesa, tak si ulovila jiného

Poslední dobou si jde herečka a moderátorka radiové show Kraus a blondýna Miluška Bittnerová (40) opravdu za svým. Potom, co od ní bývalý muž doslova utekl žít do lesa, si snad konečně našla partnera, podnikatele Rendu (45), se kterým to bude stát za to.

„Pracovně se známe už tak pět šest let. Pak jsme spolu kamarádili, a najednou se něco stalo, nějaká konstelace hvězd, přeskočila jiskra a dali jsme to dohromady. Tak si to představ, ve čtyřiceti letech,“ vysvětluje se smíchem blondýnka. Je touha po miminku tak silná, že je pro to majitelka přírodních pětek schopná udělat naprosto cokoli?

Také vás může zajímat ...

Do toho ji navíc trápí zdravotní problémy se štítnou žlázou.

Moc dobře tak ví, že není na co čekat.

Dočká se bytu i miminka?

„Vím, že je možná poslední šance, jenže se potřebuju nejdřív uzdravit. Jsem věřící, a pokud Bůh bude chtít, tak dítě mít budu. Navíc mi nepřipadá špatné být bezdětná. Můžu přece pomáhat jiným dětem, můžu rozdávat radost ostatním lidem. Prostě počkám, co se stane,“ smiřuje se na oko se svým osudem. Prozatím se na plné obrátky pustila alespoň do hledání nového společného hnízdečka lásky.

„Prověřili jsme si, že jsme oba cholerické hysterky, takže to občas bouchá, ale dá se s tím dobře žít.

Je nám spolu dobře a myslím, že to je základ,“ rozplývá se Miluška, která tvrdí, že dřív měla na chlapy hodně zkreslené požadavky.

Smrt otce jí otočila život naruby

Vše se ale dost změnilo, když před rokem deset měsíců marně bojovali o život jejího milovaného tatínka Vladimíra (†68), který nakonec podlehl zákeřné rakovině plic. Do toho musela sama nečekaně podstoupit operaci, při které jí vyndávali celý žlučníku. „Nic mě nebolelo, ale na sonu přišli na to, že tam mám kámen a musím na operaci.

Je pravda, že když jsem jedla kořeněná jídla nebo si dala panáčka, tak mi nebylo dobře, ale myslela jsem, že už je to stáří a že nic nevydržím,“ vzpomíná na divoké roky Miluška. Proto si vytvořila seznam věcí, které chce do smrti stihnout, protože prý už tolik času nemá.

Strhá všechno na poslední chvíli?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...