Muže k životu nepotřebuje

Pro některé ženy není vůbec snadné být sama a už vůbec ne cestovat do ciziny. Herečka ze seriálu Ulice Yvetta Blanarovičová (56) si to naopak dokáže užívat. Ráda se toulá s batůžkem mezi místními a někdy se dokonce stane, že se jí ze zahraničí ani nechce domů.

A vůbec ji tak netrápí, že je dlouhodobě bez partnera, se kterým by za normálních okolností nejspíš takové cesty absolvovala. Kromě cestování se totiž pravidelně objevuje také v Ulici, což znamená spoustu natáčecích dní a ukázkově se stará o svou maminku, které byla oddanou „parťačkou“ především v době karantény kvůli koronaviru.

Také vás může zajímat ...
Během karantény se starala o maminku

„Moje máma je tak bezvadný parťák, neuvěřitelně společenský a perfektní člověk,“ říká o ni herečka. A jelikož se ještě k tomu všemu věnuje opuštěným dětem, nejspíš na to, že by si hledala muže nemá ani pomyšlení.

To ale samozřejmě neznamená, že na lásku zanevřela. Pokud by se ale měla znovu zamilovat, patrně k tomu dojde buď v práci a nebo přes internet. Yvetta je poslední dobou totiž poměrně aktivní na sociálních sítích.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...