Muže k životu prý už nepotřebuje

TK k podzimnimu vysilacimu schematu TV Barrandov.

Sice se mohutně spekulovalo o tom, že Heidi Janků (56) randí se svým manažarem Štěpánem Karleszem (55), ovšem tyto spekulace se doposud nepotvrdily. Měl o ní prý mít zájem, ovšem nejspíše se nedokázal smířit s tím, že v srdci zpěvačky má stále velké místo její zesnulý manžel Ivo Pavlík (†84).

Nedokáže snad být s nikým jiným?

Také vás může zajímat ...

Naopak to tak pomalu začíná vypadat, že se Heidi smiřuje s tím, že si nového partnera jen tak nenajde. Dokládá to skutečnost, že se nebojí ani ryze mužských prací. Nemá problém si vzít montérky, pracovní rukavice a společně s partou chlapů pracovat na zušlechtění svého sídla.

„Jsem docela zručná, ráda natírám, maluju, to mě baví,“ pochlubila se zpěvačka

Je soběstačná

A právě tím tak trochu dává Heidi všem najevo, že muže ve své blízkosti vlastně nepotřebuje, protože si s drobnými manuálními pracemi hravě poradí sama.

Alespoň se tak žádný muž, který by o ni měl zájem nemusí bát, že ho bude prosit o pomoc kvůli každé drobnosti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...