Muže vyměnila za kočky!

Opravdová láska se od rozchodu s hokejistou Tomášem Plekancem (37) zpěvačce Lucii Vondráčkové (40) vyhýbá a tak se rozhodla své city věnovat zvířátkům.

Nejenom, že podporuje útulky, ale navíc se rozhodla si dvě zvířátka pořídit domů. „Kluci mě dlouho přemlouvali, takže dvě nové kočičí lásky z útulku,“ pochlubila se Lucie prostřednictvím snímku na sociálních sítích. A zdá se tak, že jí momentálně muž po jejím boku vlastně ani nechybí.

Také vás může zajímat ...
U zvířat má jistotu, že ji nezklamou

Kromě zvířátek se také stará o své milované syny a též se snaží hodně pracovat. Vlastně tak na nějaké seznamování nemá ani moc času a když už se ve společnosti nějakého muže objeví a je s ním i mediálně spojována.

Většinou jde o kolegu z branže, se kterým natáčí klip či se objeví na společenské akci. Krátkodobý románek si měla údajně užít pouze s Tomášem Zonygou (27).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...