Muže vyměnila za štěňátko

Celým světem je herečka Jennifer Aniston (51), která se proslavila rolí Rachel v seriálu Přátelé, považována za smolařku v lásce a ženu, kterou opustil Brad Pitt (56).

Také vás může zajímat ...

Možná i ji samotnou už unavuje hledaní toho pana pravého a tak se rozhodla, že svoji lásku věnuje někomu, kdo ji bude opravdu bezmezně milovat až do konce svých dnů. A proto si pořídila štěňátko labradora.

„Tohle je hrozně unavený Lord Chesterfield. Okamžitě si získal mé srdce,“ napsala k videu spící roztomilé kuličky chlupů, když ji prvně ukázala fanouškům na svém profilu na sociální síti. Během 24 hodin nahrávku vidělo více než 10 milionů lidí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama