Může za krach manželství Partyšové někdo třetí?

Rychlý konec nabralo manželství moderátorky společenského pořadu Prásk Gabriely Partyšové (39) a jejího milionářského manžela Daniela Farnbauera (40). Manželé spolu nestihli oslavit ani druhé výročí svatby a už si Gábina zase balí kufry.

Vše začalo být podezřelé už v době, kdy Gábina zrušila společné letenky pro sebe a syna Kristiána (9) do exotického Thajska, kam měli společně s manželem odletět na konci roku. „Po krásném tříletém vztahu jsme se společně dohodli, že budeme žít každý sám.

Také vás může zajímat ...

Zatím rozvod neřešíme,“ uzavřela opuštěná Gábina s tím, že se svým druhým mužem se ale chce ve společnosti dále ukazovat, protože se údajně rozcházejí v lásce a jako přátelé. Po prvním manželství s podnikatelem Josefem Koktou (60) je to tak po pouhých dvaceti měsících od svatby druhé manželství, které známá moderátorka pouští k vodě.

Opravdu v tom nehraje roli nikdo třetí?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...