Muži ji zbožňují, ženám je trnem v oku

Do Slunečné vtrhla teprve před pár dny, ale už stihla způsobit obrovský poprask. DENISA NESVAČILOVÁ (29) je krásná a nadaná herečka. A její kolegové už si toho stihli všimnout

Nikdo o ní toho příliš neví. Dokonce ani její kolegové ne. Skoro to vypadá, že Denisa Nesvačilová (31) něco tají. Je jí všude plno, ale mluví o sobě jen velmi nerada. Přitom o ní všichni chtějí vědět úplně všechno.

Také vás může zajímat ...

Je totiž jednou z hlavních hvězd oblíbeného seriálu Slunečná a stejně tak jako způsobí poprask ve Slunečné, i v reálném životě rozhodně nenechává lidi kolem sebe klidnými. Proč ji ženy nemusejí a muži jí leží u nohou?

Rozhodila své kolegyně

Mohla se profesionálně živit sportem, který vždycky milovala, jenže v patnácti letech měla úraz, který jí navždy změnil život. Od tří let se věnovala moderní gymnastice, jenže pak si ošklivě poranila páteř a se spor
tem musela skončit.

Jejím snem bylo rovněž stát se trenérkou. Jenže ani to nepřicházelo v úvahu. A tak zkusila Divadelní fakultu Akademie múzických umění. Přijali ji a úspěšně dostudovala. Od té doby se věnuje herectví, ovšem donedávna pouze jako druhořadá herečka, které režiséři přiliš velké role nesvěřovali.

Párkrát se ale osvědčila v jiných seriálech, a dokonce i filmech, a tak si tvůrci Slunečné řekli, že je skvělou kandidátkou na to, aby situací v oblíbeném seriálu pořádně zamávala. Herci ovšem, ve většině případů, údajně neměli ani potuchy o tom, že Denisa bude hrát s nimi.

Největší šok to měl být pro Evu Burešovou (27) a její seriálovou sestru Barboru Jánovou (31). Ještě před pár týdny byly obě za hvězdy a najednou se všechno změnilo. Vtrhla mezi ně žena, ze které jsou všichni muži paf.

Díky jejímu vzhledu, charismatickému hlasu a přátelské povaze sklízí jen samou chválu. A také uznání, nejen za své herecké výkony, ale i za to, že překonala všechny zdravotní problémy. S těmi se totiž potýkala nejenom v patnácti letech, ale i před dvěmi lety.

Splnil se jí její největší sen

Když natáčela seriál Labyrint, selhaly jí játra i ledviny. Dokonce skončila v nemocnici na kapačkách. Naštěstí ovšem všechno dobře dopadlo a herečka se uzdravila. O svých problémech ale příliš často nikomu nevykládá, neboť ji pak všichni litují a to ona nemá ráda.

Když ale byla nedávno tázána, aby prozradila něco o své nové roli, rozpovídala se výjimečně s radostí. Přiznala, že si neustále představovala, že jí jednoho dne někdo ze seriálu zavolá a nabídne jí aspoň malou roličku. K jejímu velkému štěstí a překvapení ale dostala hodně velkou příležitost a konečně tak mohla ukázat, co všechno v ní je.

Kdo ji dostal do seriálu?

Tehdy si jí všimli i všichni kolegové z branže, neboť hrát ve Slunečné znamená, že máte o popularitu, ale také závist, postaráno. Samozřejmě se hned objevily informace, které herečce mají uškodit. Jednou takovou, která koluje po hereckých kuloárech, je ta, že se Nesvačilová nedostala do pořadu jen tak, ale údajně díky svým konexím.

Měl si ji vyhlédnout muž vysoce postavený a v médiích vlivný, kterému se mladá herečka zalíbila tak, že jí měl domluvit hned několik rolí. To má však Denisa popírat. A její přátelé s ní.

Podle nich je nesmírně plachá a zásadová. Partnery si pečlivě vybírá a na veřejnosti je podle všeho téměř nikdy neukazuje. Tedy když zrovna nějakého má. Nyní je údajně sama.

Má poměr se zadaným kolegou?

V minulosti randila se synem Václava Postráneckého (†75) Vilémem (34), nedávno prožila vážný vztah také s hudebníkem Honzou Melíškem (33) a na jaře měla být s jistým Danem, se kterým se ale měla brzy rozejít.

Všichni si pak podle všeho začali myslet, že má pletky s kolegou Markem Lamborou (25), se kterým se v seriálu sbližuje. Ukázalo se ale, že má ve skutečnosti prý mnohem blíže k muži, kterého potkala na natáčení filmu Marie Terezie II.

A nemá jít o nikoho jiného než o lamače dívčích srdcí Vojtu Kotka (32). Ten má sice přítelkyni, ale to rozhodně není tělesná vada. Proto není vyloučeno, že by si něco mohl s Nesvačilovou začít.

Přitahují ji zadaní?

Ostatně temperamentní zrzka si nedělá hlavu s tím, kdo je zadaný a kdo ne. Flirtuje hodně a ráda. V nedávném rozhovoru se laškovně pošťuchovala s kolegou ze Slunečné Vladimírem Polívkou (31).

S tím očividně tráví hodně času před kamerou i mimo ně. Vladimír je ovšem také zadaný. Párkrát se prý sice mimo práci setkali, avšak mělo jít jen o pracovní schůzku nebo setkání zcela náhodné.

Kdo se jí snaží potopit?

Zatímco muži z ní nemohou spustit oči, její kolegyně na ni žárlí. Říká se, že mnoho přítelkyň si mezi nimi nenašla. A bude hůř. Dveře do hereckého nebe má Denisa otevřené. Stačí jen nešlápnout vedle. Konkurence je totiž obrovská a už nyní je jasné, že to nebude mít sexy herečka snadné, zvlášť v čistě ženském kolektivu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...