Muži se jí vyhýbají obloukem

Zažívá hotové peklo. Od té doby, co minulý rok Daniela Písařovicová (40) tančila jako jedna ze soutěžících ve StarDance aneb Když hvězdy tančí, nemá chvíli klidu. Je přímo na roztrhání a také pod častou palbou tvrdé kritiky.

Podle mnohých jejích kolegů a fanoušků tančila tak dobře, že dodnes dostává nabídky na to, aby vystupovala při různých společenských událostech. To je všem ta pozitivní zpráva, kterou jí sláva přinesla.

Také vás může zajímat ...

Má to však i svou negativní stránku. Lidé ji totiž sledují na každém kroku. Jakmile se třeba jednou špatně vyspí, už o ní kolují informace, jak vypadá strhaně a staře. Ovšem ani to příliš moderátorku netrápí.

Co ji naopak souží hodně, je to, že je nejsjpíš stále sama. Nemůže narazit na toho pravého. Ačkoli po StarDance to vypadalo, že si sedla se svým tanečním partnerem Michalem Mládkem (33), nakonec z toho vůbec nic nebylo.Muži se jí vyhýbají jako čert kříži. Kvůli čemu, ale neví ani ona sama.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...