Muži se nepřizpůsobí

Její role v seriálu Ulice ji sedí.

V seriálu Ulice hraje roli matky, ale ve skutečném životě jí ještě stále není. Herečka BARBORA SEIDLOVÁ (39) je už dlouhý čas bez partnera, a i když jí biologické hodiny bijí na poplach, nic si z toho nedělá.

Herečka se objevuje nejen v seriálu Ulice, ale nedávno také zazářila ve filmu Havel. Barbora Seidlová (39) si na nedostatek pracovních nabídek nemůže stěžovat, ale na jejich úkor jí tak trochu vázne její milostný život.

Také vás může zajímat ...

Dělá jí problém si k sobě najít vhodného partnera, a vlastně už se ho ani hledat nesnaží, což potvrdili i její přátelé. „Bára je hodně svá, nerada se přizpůsobuje, což samozřejmě jejím partnerům vadí. Navíc je i hodně vybíravá,“ pronesl zdroj z hereččina blízkého okolí.

Vypadá to, jako kdyby pro Báru žádný ideální partner neexistoval. Život bez partnera ale Seidlové vyhovuje a na nic si nestěžuje. Miluje svobodu, ráda chodí na večírky a užívá si noční život spolu se svými přáteli.

Miluje večírky a noční život

Nedokáže si představit, že by žila ve stereotypním vztahu, kde by běhala kolem dětí a nemohla by si jít, kam by chtěla. Aby ji někdo přesvědčil, že i rodinný život má něco do sebe, musel by to být skutečně muž jejích snů, do kterého by se zamilovala až po uši.

Asi teprve tehdy by se vzdala svého bohémského života a začala by uvažovat i nad dalšími životními možnostmi. A přesně někdo takový se má kolem herečky momentálně motat. Dá mu šanci? Proslýchá se, že jde o kolegu z Ulice, ale Bára je ohledně něj tajemná jako hrad v Karpatech.

I kdyby tajemnému muži skutečně podlehla, její vztah musí mít jasně daná pravidla. Jsou věci, které netoleruje, a jednou z prvních je nevěra. Přes to by se asi nikdy nepřenesla a vnímá to jako tu největší zradu.

Přesně ví, co chce

Její muž by musel mít oči skutečně jen pro ni, jinak by bylo zle, protože je údajně velmi všímavá. Zakazovala by partnerovi třeba i dlouholeté kamarádky? Možná právě to bylo problémem v jejích předchozích vztazích, přehnaná žárlivost nikdy nedělá dobrotu.

Bára doposud příliš netoužila po dětech, ale v seriálu hraje matku a opatrně připouští, že by už měla se svou situací něco dělat. Biologické hodiny totiž tikají, ať už si to připouští, nebo ne.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...