Myslí na zadní vrátka

Povolání herce je nejisté, a tak se Kateřina Klausová (29), která se momentálně objevuje například v seriálu Slunečná, rozhodla pojistit pro případ, že by ji neuživilo.

Využila současné situace, kdy je, podobně jako většina jejích kolegů, téměř bez práce, vrhla se na záložní plán a stala se realitní makléřkou. „Dělám to zatím krátce, tři měsíce, ale baví mě to,“ pochvaluje si Kateřina.

Také vás může zajímat ...

Jediné, s čím trochu bojuje je pracovní rytmus. Coby herečka byla přece jen zvyklá na víc volnosti a pravidelná pracovní doba je pro ni novinkou. I tak je ale ráda, že dokázala najít uplatnění a stálý příjem se jí v současnosti velmi hodí.

A při jednání s klienty, kterým se snaží nabídnout dům či byt, jistě využije nejen svůj půvab, ale možná i něco z herecké praxe.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama