Myslí si, že všem kazí práci

Už před lety se rozhodla hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Jana Paulová (65), že proto, aby ostatním nekazila práci, začne i režírovat.

Teď ale čeká herečku trošku jiná a o dost náročnější výzva. Ačkoli má za sebou režírování hry Lady Oskar, ve které účinkovala, s novou hrou Revizor půjde o trochu něco jiného. V této hře účinkovat nebude a nemůže tak před diváky kvalitu ovlivnit.

Také vás může zajímat ...
Hraní už dává vale a věnuje se režii.

„Divadlo už dělám strašně let a tohle je pro mě úplně nové, protože už od začátku – úpravou textu, představováním si těch situací – je to těžký úkol,“ prozradila Paulová, která se ale na všechno moc těší.

Musí ale doufat, že během zimy, kdy by měla jejím rukopisem upravená hra spatřit světlo světa, nebudou nějaké omezení, která by všechno zhatila. Vývoj nemoci covid-19 totiž pro herce a všechny umělce znamená období nejistoty a to rozhodně není nic příjemného.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...