Na Bertramku se zase vrátil život

Bertramka zase ožila! A oběma dcerám zpěváka Karla Gotta (†80) se zase objevil na tváři radostný smích. Po ročním zármutku od smrti jejich tatínka to na Bertramce zase žije! Ivana Gottová (44) udělala radost nejen svým milovaným dceruškám, ale také sobě.

Charlotte Ella (14) a Nella Sofie (12) jsou konečně zase šťastné! Co za tím stojí? Jedna černobílá čivava a chlupatý biewer! Maminka Ivana zřejmě podlehla „nátlaku“ dcerušek a pořídila každé z nich jedno roztomilé štěňátko! Holčičky totiž byly na čtyřnohého kamaráda zvyklé.

Také vás může zajímat ...
Bertramka. Po roce se tu zase ozývají veselé hlasy holčiček.

Vždyť vyrůstaly se zlatou retrívřicí Stellou. Ta ale krátce po smrti zpěváka také odešla do zvířecího nebe. A tak zřejmě maminka Ivana došla k závěru, že je na čase toto místo v rodině zaplnit. A aby se holky nehádaly, dostala každá z nich svého pejska.

A noví obyvatelé domu jsou prý pěkní rošťáci. Jakmile totiž kdokoli otevře bránu, psíci jako na povel vyběhnou se štěkotem ven a okamžitě zmizí! V tu chvíli pro všechny nastává bojovka: Najdi si své štěně! a rodina tak má na pár hodin o zábavu postaráno.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama