Na Blanarovičovou zaútočily divoké opice!

Mezeru mezi muzikály využila herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová (52) k dovolené v Thajsku, kde chtěla pěstovat aktivní odpočinek.

A tak si půjčila motocykl a vyrazila od pláží na silničky vedoucí džunglí. A brzy toho litovala. Po idylickém pomazlení se slůnětem opět sedla na motorku, když na ní zničehonic za velkého řevu seskákala tlupa opiček rodu makak rhesus. Spadeno neměly ani tak na herečku, i když není vyloučenou, že je přilákal odér její kosmetiky, již Yvetta užívá v množství větším než malém.

Objektem zájmu byla její taška, v níž agresívní primáti tušili něco k snědku a o niž subtilní umělkyně svedla lítý boj. Dosud se neví, zda neutrpěla nějaké šrámy. Pokud ne, může mluvit o štěstí, protože tyto opičky často trpí některou z infekčních chorob, např.

Také vás může zajímat ...

vzteklinou!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...