Na bolest hlavy platí jablečný ocet

Patříte k těm lidem, kteří při bolesti hlavy hned sahají po pilulkách? Zkuste je příště vynechat a raději vsaďte na některý z osvědčených domácích prostředků. Uvidíte, že nebudete litovat.

Také vás může zajímat ...

Uvařte si šálek bylinkového čaje

K nejčastějším příčinám bolesti hlavy patří nedostatečný pitný režim. Pokud vám tedy třeští hlava, vypijte sklenici vody s pár kapkami citronu nebo si uvařte bylinkový čaj. K jeho přípravě můžete použít kopretinu řimbabu, vrbovou kůru nebo například rozmarýn.

Nadýchejte se čerstvého vzduchu

Potíže hlavy jsou často spojeny s krční páteří. Obvykle za to může špatný postoj při práci, sedavé zaměstnání, špatná matrace nebo jednostranný pohyb. Pokud vás bolest hlavy přepadne v zaměstnání, zkuste se alespoň krátce projít, pustit do místnosti čerstvý vzduch a dbejte, abyste u počítače správně seděli.

Pomůže tvaroh i nakrájená cibule

Použití obkladů je mnohdy účinnější než prášky. Aplikovat můžete například šátek namočený v jablečném moštu. Naše babičky zase spoléhaly na sílu obkladu z tvarohu a najemno nakrájené cibule.

Pro zklidnění organismu

Trápí vás potíže se zažíváním? Smíchejte po 1 čajové lžičce bílého jogurtu, medu a šťávy z aloe vera a zkonzumujte. Tato směs působí blahodárně na trávicí trakt a zklidní nejen vaši fyzickou schránku, ale i nervovou soustavu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama