Na bradavice pomůže i česnek a jablečný ocet

Česnek umí pomoci i ve chvílích, kdy se na vašem těle objeví bradavice. Nejlepší je ho rozmělnit, smíchat s trochou octu nebo s tee tree olejem, a místo s bradavicí pravidelně potírat. Tento postup by se měl opakovat několikrát denně, díky čemuž se bradavice bude postupně zmenšovat, až zmizí.

Nebo můžete vyzkoušet jablečný ocet, když do něj namočíte bavlněný tamponek, přiložíte přímo na bradavici a upevníte leukoplastí. Po třech až čtyřech hodinách tamponek odstraníte. Tento postup opakujete několik dnů, dokud neuvidíte výsledky.

I úplně obyčejný citron má podobné účinky, jako česnek. Pokud ho doma máte, nebojte se ho na bradavici použít. Můžete z něj buď vymačkat šťávu a tou oblast s bradavicí potírat, nebo ukrojte plátek citronu, ten na přiložte na bradavici a nechte působit asi 30 minut.

Oba dva postupy je dobré několikrát za sebou opakovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...