Na čem prodělala Špinarová desetitisíce?

O pořádný balík peněz přišla Věra Špinarová (64). Zrušila totiž dlouho plánovaný koncert. Proč? Prý kvůli zdravotním potížím. „Museli jsme zrušit open-air koncert v letním kině, na který jsme se hrozně moc těšili,“ nechal se slyšet syn a manažer zpěvačky Adam Pavlík (42).

Nakonec údajně přišli jen o honoráře, ale už zapomněli zmínit, že se pohybovaly v řádech desetitisíců! Jakými zdravotními potížemi ale Špinarová trpí? Proslýchá se, že přišla o hlas! Naštěstí jenom dočasně.

Nasmlouvaných už má desítky jiných koncertů. „Důležité je, aby maminka byla zase v pořádku, a naštěstí už je. Zase jí to zpívá a pokračujeme dál,“ oddychl si Pavlík. Jen aby si zpěvačka stihla odpočinout pořádně a nepřišla o další peníze. Třeba tentokrát už v řádech sta tisíců.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...