Na čem všem dokáže vydělat velké peníze?

Tomu se říká mít podnikatelského ducha! Zpěvačka Dara Rolins (47) je nejen ikona popu a velká dříčka, ale, jak se čím dál častěji ukazuje, i zdatná obchodnice.

Protože stále nemá po svém boku žádného chlapa, věnuje se alespoň vydělávání peněz. Pár měsíců před Vánocemi tak přichází se svojí vlastní značkou a jako první nabízí vonnou svíčku! Ta prý je ideální jako romantická kulisa pro nejintimnější chvíle.

Také vás může zajímat ...

A na ty je zpěvačka odbornicí na slovo vzatou. Téměř v žádném rozhovoru neopomene připomenout, že sex je její vášní! Co se svíčky týče, sází na neotřelou vůni, se kterou jí pomáhali dokonce odborníci parfuméři z Francie.

Nejzajímavější ovšem na svíčce je především cena, za kterou ji Dara nabízí. Za jednu chce totiž 500 korun! A to tedy je pořádná řacha. Pojmenovala ji po své dceři, protože, jak sama říká, „rodila“ ji devět měsíců. „Moje svíčka vám bude hořet až padesát hodin,“ láká zájemce o koupi předražené svíčky zpěvačka.

To zase ale ve srovnání s jinými svíčkami renomovaných značek, které hoří i 120 až 150 hodin, není tím nejlepším lákadlem!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...