Na co hodlá Lucie nalákat nápadníky?

Rozvod neznamenal pro blonďatou zpěvačku a herečku Lucii Vondráčkovou (40) sociální propad, jak se původně obávala.

Odešla s několika desítkami milionů, a tak mohla pro sebe a své dva malé syny zakoupit více než solidní hnízdečko ve vilové čtvrti v pražské Libuši za 24 milionů korun, které ale zjevně nebude plnit funkci pouze obytnou.

Také vás může zajímat ...

Právě ji upravuje do podoby, která by přilákala nového partnera přinejmenším kalibru mužů, o kterých se psalo, že se s ní zapletli, např. herce Matěje Hádka (44) nebo hokejového brankáře Marka Peksy (30).

Podle jednoho zveřejněného snímku z místnosti s otlučenými obkladačkami to vypadá, že zpěvačka chce mít velkorysou koupelnu. „Zabydlujeme se, ale už teď je nám dobře. Máme dvě kočky. A tam, kde je kočka, tam už je domov,“ tvrdí natěšeně Lucie. A jistě už pracuje na tom, aby v domě co nejdříve bydlel i nějaký urostlý mužský element. Kdo to bude?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...