Na co láká nového chlapa?

Hned na začátku je třeba přiznat, že hvězda Ordinace, která momentálně nesleze „z placu“, herečka Mahulena Bočanová (53), nemá jednoduchý život a bez jistého perfekcionismu by snad ani nemohla existovat.

Také vás může zajímat ...

Žije sama s autistickou dcerou Márinkou (17), kterou musí uživit a zároveň ji nemůže nechat bez dozoru, a do toho se snaží sehnat si nového životního partnera. Za takové konstelace se Mahu uchýlila k pozoruhodnému úskoku – zveřejnila filmové záběry ze svého údajného mládí, kde má postavu opravdu jako z časopisu a míří kolem sebe pistolí.

Bohužel filmoví fanoušci vzápětí odhalili, že se jedná o tělo herečky Halle Berry (54) v bondovce Dnes neumírej, ke kterému Bočanová pouze domontovala obličej. Už jednou si nechala odsát tuk, a jako všichni během nouzového stavu zase přibrala. Proto asi zvolila počítačovou hubnoucí kúru.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama