Na co loví náruživá Jitka mladé koloušky?

Nedělá se sebou skoro nic a ještě ke všemu je daleko přitažlivější! Známá herečka a moderátorka Jitka Asterová (58) na sebe práskla, že jestli si s něčím neláme hlavu, pak je to líčení. A má k tomu jak estetické, tak i zdravotní důvody už od útlého věku.

„Nelíčím se vůbec. Čím jsem starší, tím vypadám lépe nenalíčená. To jsou výhody mého věku,“ tvrdí zarytě Jitka. Dřív prý když přišla jako mladinká nenalíčená například na lední revue, choreograf jí řekl, že vypadá jako ocucaný bonbon.

Také vás může zajímat ...

Dnes se musí údajně daleko více držet zpátky, co si na obličej natře. Mnohdy prý stačí jen nasadit tmavé dioptrické brýle a namalovat pusu. Dělá to kvůli vzhledu, ale i suché pleti. Není pak divu, že jí kolegyně závidí. O chlapy totiž Jitka rozhodně nemá nouzi, a přesně tak jí to vyhovuje.

Výjimkou nejsou ani o patnáct let mladší zajíčci, které klofne, aniž by musela stát hodiny před zrcadlem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...