Na co všechno můžete použít lak na vlasy?

Využití je celá řada! Lak na vlasy vás může zachránit v té poslední rozhodující chvíli, když nejvíc pospícháte třeba do práce nebo na schůzku a máte pocit, že jiná možnost, než se jít na poslední chvíli převléknout neexistuje! Opak je pravdou! Když se oblékáte Nesedí vám pořádně silonky na nohách?

Vezměte do ruky lak na vlasy a zafixujte je tak, že je přímo na nohách trochu přestříkáte.

Také vás může zajímat ...

Budou tak daleko lépe k lýtkům i stehnům přiléhat a nebudou se neustále rolovat dolů. Lak vám také pomůže, když zjistíte, že svetr nebo šaty, které jste si zrovna plánovala vzít ven, jsou celé špinavé od zvířecích chlupů.

Fígl je jednoduchý! Nastříkejte trochu laku na vlasy na papírovou utěrku a lehce s ní přes místa přejeďte. Pomocník při líčení Vedle klasické úpravy účesu vás zachrání také v další činnosti v koupelně a tou je úprava neposlušného obočí.

Nastříkejte lak na kartáček a tím pak obočí učešte.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...