Na co všechno použít lak na vlasy?

Máte doma v koupelně lak na vlasy a to, že by vám na poličce chyběl, si při úpravě účesu neumíte vůbec představit? Věděla jste ale, že ho můžete upotřebit i při dalších činnostech v domácnosti? Jak a kde?

Využití je celá řada! Lak na vlasy vás může zachránit v té poslední rozhodující chvíli, když nejvíc pospícháte třeba do práce nebo na schůzku a máte pocit, že jiná možnost, než se jít na poslední chvíli převléknout neexistuje! Opak je pravdou! Lak vás zachrání!

Když se oblékáte

Nesedí vám pořádně silonky na nohách? Vezměte do ruky lak na vlasy a zafixujte je tak, že je přímo na nohách trochu přestříkáte. Budou tak daleko lépe k lýtkům i stehnům přiléhat a nebudou se neustále rolovat dolů. Lak vám také pomůže, když zjistíte, že svetr nebo šaty, které jste si zrovna plánovala vzít ven, jsou celé špinavé od zvířecích chlupů. Fígl je jednoduchý!

Také vás může zajímat ...

Nastříkejte trochu laku na vlasy na papírovou utěrku a lehce s ní přes postižená místa přejeďte.

Pomocník při líčení

Vedle klasické úpravy účesu vás zachrání také v další činnosti v koupelně a tou je úprava neposlušného obočí. Nastříkejte lak na kartáček na obočí a tím pak okolí nad očima učešte do požadovaného tvaru. Nebude se tak v průběhu dne příliš cuchat..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...