Na co zemřela Libuše Havelková?

Oblíbená babička z Kouzelné školky a představitelka starostlivých maminek (např. Nejmladší z rodu Hamrů) Libuše Havelková (92) zemřela v Praze v gerontologickém centru, kam ji nechal převézt její syn, hudebník a režisér Ondřej Havelka (61).

Byla tu umístěna už před rokem a půl z důvodu zhoršujícího se zdravotního stavu. Trpěla Meniérovou chorobou, postižením ústrojí rovnováhy v uchu, kvůli které nemohla chodit a začala padat. „Najednou mě chytne motolice, dostanu závrať, ztratím rovnováhu a sluch a v záchvatu končím na zemi,“ popisovala herečka své žalostné stavy již před třemi lety.

Také vás může zajímat ...

Umístění do soukromého centra odmítala až do chvíle, kdy ve svém bytě upadla a ležela na zemi bez pomoci celý den.

Ještě asi hodinu před smrtí ji navštívil syn Ondřej i s vnučkou Rozálií (19) a se svou milovanou maminkou a babičkou se stihli ještě rozloučit.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...