Na co zemřela Libuše Havelková?

Oblíbená babička z Kouzelné školky a představitelka starostlivých maminek (např. Nejmladší z rodu Hamrů) Libuše Havelková (92) zemřela v Praze v gerontologickém centru, kam ji nechal převézt její syn, hudebník a režisér Ondřej Havelka (61).

Byla tu umístěna už před rokem a půl z důvodu zhoršujícího se zdravotního stavu. Trpěla Meniérovou chorobou, postižením ústrojí rovnováhy v uchu, kvůli které nemohla chodit a začala padat. „Najednou mě chytne motolice, dostanu závrať, ztratím rovnováhu a sluch a v záchvatu končím na zemi,“ popisovala herečka své žalostné stavy již před třemi lety.

Umístění do soukromého centra odmítala až do chvíle, kdy ve svém bytě upadla a ležela na zemi bez pomoci celý den.

Ještě asi hodinu před smrtí ji navštívil syn Ondřej i s vnučkou Rozálií (19) a se svou milovanou maminkou a babičkou se stihli ještě rozloučit.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...