Na divný způsob seznámení máme v rodině asi patent!

Po letech si zvláštní cestu k lásce zopakovala dcera

Každému se někdy stane něco zábavného. Ne vždy je z toho ale manželství!

Celá léta jsem si myslela, že budu v rodině jediná, kdo se seznámil díky pořádnému trapasu. Ráda jsem tu historku dávala k lepšímu při různých rodinných oslavách. Předloni mě ale předstihla moje dcera Helena. Asi to máme v rodě.

Také vás může zajímat ...

Stalo se to na prodloužené

Jako většina dívek jsem i já kdysi chodila do tanečních. Líbil se mi tam jeden chlapec, ale protože jsem byla dost zakřiknutá, netušila jsem, jak se s ním seznámit. Nebyla jsem sama, kdo o něho usiloval. Při pánské volence pro mě bohužel nikdy nepřišel. A když byla volenka dámská, tak jsem zase já nikdy nenašla odvahu.

Vypadalo to, že zůstane jen u platonického obdivu a až taneční skončí, už se nikdy neuvidíme. Neznala jsem vlastně ani jeho jméno. Přišla první prodloužená. Snad proto, že jsem tam měla oba rodiče, odvážila jsem se a pro toho kluka si došla. K mému nadšení neodmítl. Jenže jak jsme kráčeli zpátky na parket, přišlápl mi šaty, a to tak, že dost drsně.

Spadly ze mě a já tam stála před celým publikem jen ve spodním prádle! Roman, jak se dotyčný jmenoval, se mi šíleně omlouval.

Jen díky němu jsem neutekla a strávila s ním nejen zbytek večera, ale jsem s ním vlastně dodnes.

Omyl s dobrým koncem

A jak se seznámila dcera? Loni byla u kamarádky na chatě. Vydala se sama na procházku. Uprostřed lesa před ní z křoví náhle vyskočil nějaký muž a šíleně zařval. Helena v šoku omdlela. Z neznámého útočníka se nakonec vyklubal vtipálek, který chtěl překvapit svoji partnerku. Bohužel se spletl. Když viděl, co se stalo, začal Helenu křísit.

V tu chvíli ho pro změnu překvapila ta jeho partnerka a spustila obrovskou žárlivou scénu. Na lesní cestě nakonec zůstala Helena, která už přišla k sobě, s dotyčným mužem sama. Všechno si vysvětlili a zasmáli se tomu.

A tuhle historku vyprávěli i na své svatbě letos v létě – alespoň těm, kdo o ní zatím neslyšeli.

Sylvie N. (50), Praha

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...