Na koho si mlsný kocour brousí zuby?

Herec Matěj Hádek (43) známý z televizního filmu Jan Hus není ve společnosti vidět s žádnou ženou. Přitom sám připustil, že po překročení čtyřicítky se u něj začaly ozývat otcovské pudy. Dřív si prý nedovedl představit, že by měl mít rodinu, ale teď se v něm něco zlomilo a dítě by už si přál.

Také vás může zajímat ...

Také má na něj věk a nechce být otcem až na stará kolena. Je tedy docela možné, že má přítelkyni, ale pouze ji skrývá. V minulosti se spojoval především se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (39), kterou měl údajně po nocích navštěvovat u ní doma.

Přestože oba shodně tvrdili, že se scházeli čistě z pracovního důvodů a že mezi nimi nic nebylo, jisté to není. Proslýchá se, jestli si herec na zpěvačku náhodou nemyslí a teď už jen netrpělivě čeká na její rozvod s hokejistou Tomášem Plekancem (36). Jestli je to pravda, nebo ne se zavčas dozvíme. Třeba má herec někoho jiného, ale to prozatím zůstává utajeno.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama