Na koncertě za prostitutku

Zpěvačka Britney Spears (36) už neví, jak na sebe strhnout pozornost. Místo, aby se snažila napravit si reputaci se pustila do hodně odvážné show. V ní došlo na nestydaté oblečky, bičíky i latex.

Také vás může zajímat ...

Všichni v sále během koncertu v americkém Texasu tak zaváhali, jestli se opravdu přišli podívat na sexy blond ikonu, která v devadesátých letech mohla mít každého na koho ukázala prstem.

Jenže Britney se zřejmě ani po dvou dětech nehodlá smířit s tím, že stárne. Celé vystoupení doplnila ještě jako domina nestydatým tanečkem u tyče a zaříznutými kalhotkami. Má to vážně zapotřebí?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama