Na kontě mu přistály miliony!

Už přes dva roky je moderátor a režisér Ondřej Sokol (47) hvězdou známé show Tvoje tvář. Diváci jeho černý humor a schopnost improvizace milují a tak je samozřejmě i královsky placený. Pokud by tedy za každý odvysílaný díl bral pouhých 50 000 korun, celková částka by se vyšplhala až k závratné částce 2 750 000 korun.

Také vás může zajímat ...

Naposledy oslavil své narozeniny několika stovkami tisíc diváků prostřednictvím televize, a tak byla větší pozornost směřována na něho, než na výkony herců a zpěváků v soutěži Tvoje tvář.. Momentálně patří mezi moderátorskou špičku, kam se řadí až se sto tisícovým platem Karel Šíp (73), nebo pak i Petr Rychlý (53) a Martin Dejdar (53), jejich platy se pohybují okolo 50 až 60 tisíc korun.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...