Na která místa při opalování zapomínáte?

Říkáte si, že mazání opalovacím krémem není žádná věda? Pak ale přijdete po celodenním pobytu u bazénu domů a zjistíte, že máte na těle nevzhledné mapy a fleky.

V horším případě se dostaví důsledek opomíjení opalovacího krému až po delší době zdravotními problémy. Problém je v tom, že jsou určitá místa, na která pravidelně zapomínáte.

Také vás může zajímat ...

Nezapomínejte na obličej

Nezáleží na množství, které na kůži nanesete. Daleko důležitější je dát si pozor na místa, na která většina lidí s oblibou zapomíná. Tím místem je třeba i obličej. Ten totiž často pouze nalíčíte a na opalovací krém si už nevzpomenete. A když ano, opominete oblast kolem úst a očí. Tato místa je však třeba chránit stejně pečlivě jako ostatní místa vystavená slunci.

Muži naopak s oblibou zapomínají na vousy. Ruku na srdce, kolikrát jste si za život natřela opalovacím krémem také vaše oční víčka? Proto tuhle chybu začněte napravovat a nikdy na ně nezapomínejte.

Právě oční víčka totiž postihuje rakovina kůže.

Prevence je důležitá

Dbejte ale hlavně na to, aby se vám krém nedostal do očí či úst. To samé platí, i když jste přesvědčená o tom, že nesundáte z obličeje sluneční brýle. Stejně vás nakonec přemůže touha nevypadat jako medvídek panda a brýle při opalování sundáte. V takovém případě přichází na řadu krém.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...