Na letním koncertě Gott křepčil jako zamlada

Nehlídá se a podstupuje velké riziko! Náš zlatý slavík Karel Gott (78) se nechal naprosto unést a ve více než třicetistupňových vedrech křepčil na pódiu vyhlášeného Sázavafestu. A co víc. Zpěvák byl doslova k neutahání a před diváky nakonec strávil daleko více času, než musel, a bylo od pořadatelů v plánu.

Také vás může zajímat ...

„Panu Gottovi jsme nechali volný prostor, záleželo jen na něm, jak dlouho bude trvat jeho vystoupení,“ uvedla za všechny pořadatele Andrea Zdarsová. Dvanáctitisícový dav prostě rozpálil božského Karla natolik, že nebyl schopný přestat zpívat.

To, že to byl pro všechny velký zážitek, dokazuje i to, jak velký byl zájem o Mistrův podpis. Jedna fanynka ho dokonce vyzývala přes transparent, že autogram je to poslední, co jí chybí ke štěstí. Nezbývá než doufat, že takovou show neodnese slavík ještě vlastním zdravím.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama