Na manžela nehledí

S manželem Tiborem Pagáčem.

Rozhodně není pochyb o tom, že je hvězda Modrého kódu Patricie Pagáčová (31) momentálně snad nejvíc sexy ve svém životě. Takovou formu, jakou má teď, už možná nikdy mít nebude.

Není se tak čemu divit, že se ráda a často vystavuje v plavkách na sociálních sítích, kde dostává jednu pochvalnou zprávu za druhou. Přesto je některým, zejména ženám, trnem v oku. Nejspíš jí závidějí.

Také vás může zajímat ...

A tak si jedna z nich měla před pár dny před novináři pustit pusu na špacír a herečku údajně obvinila z toho, že se prostřednictvím vyzývavých fotek snaží fl irtovat s muži.

Její manžel Tibor (28) tak zřejmě polonahé fotky na jejím profi lu vidí jen velmi nerad. Tibor ale údajně ví o všech nabídkách na rande, které Patricie prostřednictvím svých sociálních sítích dostává.

Nemají před sebou žádné tajnosti. A i když s odhalováním své ženy na internetu nesouhlasí, plně ji respektuje. Jak dlouho mu to vydrží?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...