Na muže rozhodně ještě nezanevřela

Veřejnost už nedoufala, že si zpěvačka Lenka Filipová (64) ještě někdy najde nového partnera. Teď ale vyzradila tajemství, že se nebrání nové lásce, kterou však nechává osudu. „Na chlapy jsem rozhodně nezanevřela,“ svěřila se nedávno Lenka.

Sdělila, že má kolem sebe neustále nějaké muže. Proto se spekuluje o tom, jestli nemá zálusk na některého ze své kapely. Exmanžel ji potopil Snad se ale Lenka nežene do dalšího maléru, protože to není tak dlouho, co ji po čtyřiatřiceti letech opustil její manžel Boris Drbal (66).

Také vás může zajímat ...

Beznaděj ji po rozchodu patrně pronásledovala každým dnem a krize ji stáhla až na samé dno. Filipová neměla ani chvíli klidu a čekala ji další nemilá událost. Vážná nemoc Patrně kvůli tomu, že se na ni vykašlal Boris, jí vzápětí poté selhal imunitní systém.

Vypadá to, že potom, co Filipová nakonec úspěšně překonala zdravotní komplikace, má konečně v hlavě místo i na jiné myšlenky. Tím pádem jí už nic nebrání v tom, aby si našla novou, drahou polovičku..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...