Na počátku seznámení stála malá psí tragédie!

Nejdřív jsem vyhrožovala žalobou, pak se ale vše změnilo

I bolestné události se mohou časem proměnit v začátek něčeho nového a šťastnějšího.

Abych se necítila po rozvodu sama, pořídila jsem si pejska. Rexik byl taková pouliční směs, ale už od štěněcího věku moc chytré zvířátko. Chodila jsem ho často venčit a za městem jsem ho většinou i pustila na volno.

Bála jsem se o jeho život!

Jednoho dne mi na procházce Rexík zmizel z očí a za chvíli jsem uslyšela bolestné zavytí, ze kterého mi ztuhla krev v žilách. Hned jsem se tam rozběhla. Viděla jsem, jak na mého pejska útočí jiný pes, velký, cizí a také puštěný z vodítka. To už přibíhal jeho majitel, muž asi v mém věku. Podařilo se mu obě zvířata od sebe dostat.

Také vás může zajímat ...

Omlouval se za svého psa, ale já v tu chvíli viděla jen svého zkrvaveného Rexíka. Pohádali jsme se a já muži vyčetla, že svého agresívního psa dostatečně nehlídal. Vyhrožovala jsem mu žalobou a skutečně jsem to měla v úmyslu udělat. Nebránil se a souhlasil, že si vyměníme osobní údaje. Opsala jsem si jeho data včetně čísla mobilu.

Pak jsem zavolala kamarádce, která je veterinářkou a Rexíka k ní odvezla.

Za týden mi zavolal

Ukázalo se naštěstí, že zranění mého voříška nebyla tak dramatická. Žalobu jsem si tedy rozmyslela. Překvapilo mě, když se za týden ozval dotyčný muž telefonem a smutně mi sdělil, že můžu mít radost, protože jeho psa přejelo auto. Zaskočil mě tím a bránila jsem se, že z toho samozřejmě radost nemám. Z náhlé lítosti jsem mu navrhla setkání.

Za hodinu už jsme seděli v zahradní restauraci u kávy. Jak jsme si povídali, můj první špatný dojem, který jsem si udělala před týdnem, se rychle měnil. Vojtěch byl rozvedený a pes, který mu zemřel, byl také jeho jedinou útěchou. Zjistili jsme, že toho máme hodně společného.

Ani jeden z nás se bezhlavě nehnal do nového vztahu, ale jak jsme se scházeli stále častěji, sympatie se prohlubovaly a dnes jsme spolu už třetím rokem!

Kamila L.(48), Přerov

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...