Na pohřbu nechtěl žádné slzy

Všechny šokovala smutná zpráva, že manželka JIŘÍHO KRAMPOLA (82) HANKA (†59) náhle zemřela. Vdovec si přál mít pohřeb v pozitivním duchu a udělal pro to všechno.

Něco takového nikdo nečekal. Z herce a komika Jiřího Krampola (82) se stal během pár okamžiků vdovec. Jeho manželka Hanka (†59) měla dlouhodobě zdravotní problémy se svými závislostmi, s nimiž se léčila. V poslední době se však zdálo, že je všechno na dobré cestě.

Také vás může zajímat ...

Hanka se smála, těšila se na lepší zítřky a vypadalo to, že ji vůbec nic netrápí. Proto Jiřího Krampola její smrt moc zasáhla. Zemřela doma, zničehonic upadla a Jiří jí hned běžel na pomoc. V její tváři viděl zděšení, ihned volal sanitku, která už ale bohužel pouze konstatovala smrt.

Poté se ukázalo, že Hance praskl vřed v jícnu, který začal silně krvácet. Jako příčina smrti je poté uvedeno multifunkční selhání orgánů. Krampolův manažer uvedl, že jí postupně odcházel jeden orgán za druhým, proto jí bylo pořád tak špatně.

Chtěl ji uctít s úsměvem

Pro Jiřího bylo zařizování pohřbu velmi náročné. Svou milovanou manželku chtěl uctít v klidu a s úsměvem na tváři, protože s ní prožil spoustu krásných chvil. Jeho blízcí přátelé ho naštěstí podrželi a společně se s Hankou rozloučili.

Slzám se snažil bránit, ale je jasné, že to pro něj nebylo jednoduché. Nedávno Jiří prozradil, že měl pár dní před Hančinou smrtí divnou předtuchu. „Byli jsme před třemi dny na Hradě na kafi a pak jsme šli na Petřín, bylo to krásné,“ vzpomínal herec pár dní po manželčině smrti.

„Ale já jsem cítil nějakou tíseň, nostalgii, smutek. Že se něco stane. Úplně jsem se klepal,“ svěřil se smutkem v hlase. Co bude ale Krampol dělat nyní, když přišel o svou životní lásku?

Musí žít dál

V životě by ho nenapadlo, že přežije svou o třiadvacet let mladší manželku, ale bohužel osud někdy píše skutečně smutné scénáře. Aby se neutápěl ve vzpomínkách, naordinoval si práci, která ho baví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...