Na prodej byt Grety Garbo. Máte 145 milionů?

Slavný newyorský byt legendární Grety Garbo (+84), luxusní „hnízdo“ o velikosti 265 metrů, někdejší luxusní dějiště večírků hvězd, je na prodej. Máte-li v přepočtu zbytečných 145 380 000 korun, rozbijte prasátko, zrušte stavební spoření a jděte do toho!

Z bytu na Manhattanu, který má vkusně zařízené historizující interiéry, zdobené rozsáhlými knihovnami je krásný výhled na East River a newyorské mosty, samozřejmostí jsou luxusní koupelny a velké salóny. Najdete tu několik funkčních krbů, balkóny a v ceně je i několik originálů od známých malířů.

Herečka od konce šedesátých let z bytu téměř nevycházela, neměla vlastní děti a její příbuzní byt prodávají až teď, čtvrtstoletí po její smrti, když jsou ceny nemovitosti v New Yorku hodně nahoře.

Také vás může zajímat ...

Najde se zazobaný kupec s láskou k filmové historii???.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...